Kui palju maksab kauba kohaletoimetamine kui mul ei ole võimalik ise järele tulla? 

 

Kui Teil ei ole võimalik ise kaubale järele tulla, võtke ühendust Common Outleti klienditeenindusega See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage 731 1117 ning teeme Teile personaalse pakkumise vastavalt toote mõõtudele ja kaalule. Kuna Outletis müügil olevad tooted on enamasti monteeritud, võib transport kulleriga olla teatud toodete puhul (nt riidekapp, voodi) olla raskendatud.  

 

Kas on võimalik kohe tellitud kaubale järele tulla?

Common Outlet e-poes müügil olevad tooted on kõik kohe olemas ning võimalik väljastada niipea kui tellimus on vormistatud ja makse Common OÜ-le laekunud vastavalt Common Outleti lao lahtiolekuaegadele (E-R kell 10:00-17:00; L kell 10:00-14:00). 

 

Ma ei saa internetist tellida. Mida peaksin tegema?

Saatke oma ostusoov kirjalikult e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Meie klienditeenindus aitab Teil tellimust vormistada ning võtab vajadusel vormistamise käigus Teiega ühendust.

 

Miks teie hinnad nii odavad on?

Kuna Common Outlet müüb tootenäidiseid, viimaseid mudeleid ning defektseid tooteid, mida tavakaupluses realiseerida ei saa, on meie toodete hinnad soodsamad kui pakendis olevad uued tooted. 

 

Kas on võimalik maksta ühel ja järele tulla teisel inimesel?

Jah. Kui valid kauba kohaletoimetamise viisi, kirjuta märkustesse kaubale järele tulija nimi.

 

Kuidas saan arve?

Arve saadetakse Teile e-kirja teel kohe pärast tellimuse vormistamist.

 

Kas ma saan oma tellimust muuta või tühistada?

Jah. Saate tellimuse tühistada, helistades numbrile 731 1116, 507 0078 või kirjutades aadressile outlet@common.ee.

 

Kas kaupu on võimalik kuskil näha?

Jah. Meie Outlet kauplus asub Tartumaal Tõrvandis, Tööstuse tee 8.